O nás

Centrum kardiovaskulární péče (CKP) v Brně se zaměřuje na intervenční léčbu srdečních arytmií, včetně léčby perzistentní formy fibrilace síní a komorových tachykardií.

Náš tým tvoří nejzkušenější lékaři s praxí v oboru více než 25 let, sehraný tým biomedicínských inženýrů a zdravotních sester.

Obnovení normálního sinusového rytmu zabrání zhoršování zdravotního stavu a podpoří kvalitu života.

Našimi smluvními pojišťovnami jsou: Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky, Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna.

Prostředí

Víme, že v nemocnici málokdo pobývá rád v roli pacienta. Dobrá zpráva je, že v případě zákroků na našem pracovišti jsou pacienti zpátky doma během pár dní.Samotný zákrok probíhá na katetrizačním sále vybaveném moderními technologiemi. Bezprostředně po výkonu pacienti stráví krátký čas na dvoulůžkovém pokoji intenzivní péče, a poté v pohodlí jednolůžkového pokoje.

Snažíme se, abyste se u nás cítili příjemně, bezpečně a v soukromí. Každý pokoj je u nás „nadstandardní“ – vybaven extrapolohovatelnou postelí, televizí, sociálním zařízením a také wifi připojením k internetu.

Návštěvy budete moci přijímat prakticky kdykoliv a budete-li si pro svůj komfort přát například nastandardní stravu, zařídíme i to.

Nebojte se nás obrátit a probereme vaši situaci

  Ambulance

  Centrum kardiovaskulární péče

  Neuron Medical Centrum
  Palachovo náměstí 799/5
  625 00 Brno

  +420 514 514 114

  Po–pá: 8:00–18:00

  Lůžkové oddělení

  Centrum kardiovaskulární péče

  Neuron Medical s.r.o.
  Areál nemocnice Milosrdných bratří
  Polní 3, 639 00 Brno

  +420 514 514 680

  Po–pá: 8:00–18:00

  Užitečné odkazy